SYSTEMY TRANSPORTOWE,

AMR (autonomus mobile robots),

INTRALOGISTYKA

Witamy!

ROBOTYZACJA

PRZEDE WSZYSTKIM

ZROBOTYZOWANE LINIE PRZEMSYŁOWE

STACJE PALETYZACJI I DEPALETYZACJI

STACJE PICK & PLACE

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkowaniu i integracji maszyn oraz linii produkcyjnych dla przemysłu. Posiadamy ekspercką wiedzę i doświadczenie w  obrębie procesów pakowania, machine handlingu, transportu wewnętrznego oraz maszyn, które tworzymy według indywidualnych potrzeb procesowych naszych Klientów.

Aktualności i informacje o zmianach w firmie, najnowszych inwestycjach, wdrażaniu nowych produktów oraz ostatnich realizacjach. Znajdziecie tu także informacje o aktywnościach mniej formalnych.

Olimp podziękowanie 2021.JPG

Otrzymaliśmy podziękowanie od Akademii Piłki Nożnej OLIMP

01.12.2021

Wsparliśmy finansowo Akademię Piłki Nożnej Olimp z Ciechanowa. Akademia Piłki Nożnej OLIMP poza Ciechanowem posiada również swoje oddziały w Gołyminie i Sońsku.
W zajęciach uczestniczą chłopcy i dziewczynki w wieku od 4 do 15 lat. Dzieci z podziałem na wiek grają w różnych ligach, turniejach krajowych oraz międzynarodowych.
Kilku wychowanków zostało zauważonych przez selekcjonerów i trafiło do wyższych lig zawodowych jak np. Polonia Warszawa.

Akademia Piłki Nożnej OLIMP jest również znana z organizowania charytatywnych spotkań, które wspierają chore dzieci.

Życzymy samych sukcesów w nadchodzącym sezonie!!!

Obraz1.jpg

ZWIĘKSZENIE PRZESTRZENI PRODUKCYJNEJ

30.09.2021

W związku z intensywnym rozwojem i wieloma realizowanymi projektami powiększamy swoją przestrzeń produkcyjną o kolejne 900mkw co łącznie da nam 1800mkw przestrzeni produkcyjnej. Wymagać to będzie remontu w starej części budynku, wykonanie nowej posadzki, instalację oświetlenia oraz systemu ogrzewania. Planowany termin zakończenia prac grudzień 2021.

Intraco widok.JPEG

NOWE BIURO - INTRACO WARSZAWA

20.09.2021

Z przyjemnością chcemy poinformować o otwarciu nowego biura firmy mieszczącego się w:

Budynek Intraco pietro 16
ul. Stawki 2, Warszawa

Z powodu niskiej dostępności wykształconej oraz doświadczonej kadry inżynierskiej na naszym lokalnym rynku w Płońsku zdecydowaliśmy o otwarciu nowego biura, które pozwoli nam z entuzjazmem patrzeć w przyszłościowy rozwój firmy.

1631925524953.jpg

UFSYSTEMS PO PRACY

20.09.2021

Wyższy zysk czy szybszy wzrost nie są naszymi najważniejszymi celami. Wierzymy w tworzenie środowiska, w którym każdy z nas może czuć się szanowany, bez podziału na lepszych lub gorszych, z ludźmi, którzy się wzajemnie wspierają i są dla siebie życzliwi… w przeciwnym razie czy ta ciężka praca miałaby jakikolwiek inny sens?

Pick&place.jpg

ZROBOTYZOWANA STACJA NACINANIA CIASTA

11.04.2021

Wydajność: do 220 cięć / min
Roboty: ABB 2x IRB360 1130mm/3kg
System wizyjny: ABB PickMaster3
Footprint: L=2,3m; W=1,75m; H=3m

Nasi klienci:

Wszelkie prawa zastrzezone Copyright © 2021 ufsystems.pl

We use cookies to collect information related to the use of the website.