Portfolio
E-GEODETA.COM
Portal geodezyjny, zajmujący sią promowaniem firm geodezyjnych.
Technologie: PHP, MYSQL, JQUERY, HTML
Na skróty:
Jeżeli spodobały Ci sie nasze realizacje

Realizacje

Strona hotelu Przy Rondzie


ZAKRES PRAC:

Strona internetowa przystosowana jest do elektronicznej obsługi klientów hotelu. Przy pomocy wbudowanych systemów Użytkownicy mogą zarezerwować miejsce, a w razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości skorzystać z formularza informacyjnego i kontaktowego. Zastosowanie intuicyjnych rozwiązań systemowych i oddającej stylistykę hotelu szaty graficznej maksymalnie zwiększa komfort korzystania ze strony internetowej.

TECHNOLOGIE:

php


css


html


jquery


Portal firmy-ksiegowe.pl


ZAKRES PRAC:

Kompleksowa obsługa programistyczna portalu firmy-księgowe.pl sprawia, że jest on przyjazny Użytkownikom. Przejrzyste oraz funkcjonalne rozwiązania graficzne powodują, że odnajdywanie informacji jest szybkie i proste. Wbudowana wyszukiwarka daje możliwość przeszukiwania bazy danych firm według wskazanych kryteriów. Zarejestrowany Użytkownik może korzystając z panelu administracyjnego samodzielnie dokonywać zmian związanych z obsługą profilu swojej firmy. Komfort zawierania trasakcji zwiększa zintegrowanie portalu z systemem płatności online PayU. Równie łatwe jak korzystanie z portalu jest jego administrowanie. Obsługa portalu firmy-księgowe.pl ma do dyspozycji system CMS- służący do samodzielnego zmieniania treści publikowanych na stronie; system CRM- służący do zarządzania informacjami o klientach oraz panel administracyjny, przy pomocy którego można dokonywać wielu operacji związanych z profilami firm.

TECHNOLOGIE:

php


html


mysql


css


jquery


Centrum stomatologiczne


ZAKRES PRAC:

Przygotowana szata graficzna sprawia, że strona jest czytelna i oddaje charakter prowadzonej działalności. Dzięki systemowi CMS przeszkolony amator z łatwością może samodzielnie dodawać, usuwać i edytować treści zamieszczane na stronie. Odwiedzający stronę, którzy nie odnaleźli poszukiwanych informacji mogą skorzystać z formularza kontaktowego i informacyjnego.

TECHNOLOGIE:

php


html


css


Centrum handlowe ALFA


ZAKRES PRAC:

Istotnym elementem strony internetowej centrum handlowego jest nie tylko atrakcyjna szata graficzna odpowiadająca upodobaniom Użytkowników, lecz również funkcjonalne rozwiązania przypominające portale społecznściowe. Dzięki temu potencjalny klient intuicyjnie porusza się po stronie odnajdując potrzebne informacje. Jednym z elementów strony jest wyszukiwarka sklepów. Użytkownik może odnaleźć butik wpisując jego nazwę albo wybierając kategorię sklepu. System został przygotowany w ten sposób, by zarządzanie treścią (CMS) przez przeszkolonych administratorów nie sprawiało jakichkolwiek kłopotów. System Newslettera umożliwia zapisywanie się Użytkowników na listę i wysyłanie przez administratorów na adresy e-mail trafiające do bazy artykułów reklamowych. Dzięki umieszczonym widżetom "Newsletter" i "Facebook" osoby przeglądające stronę w prosty sposób mogą stać się cześcią społeczności klientów centrum handlowego.

TECHNOLOGIE:

php


css


html


jquery


Portal e-weterynarz.com


ZAKRES PRAC:

Portal e-weterynarz.com to kompleksowa platforma służąca internetowej promocji gabinetów weterynaryjnych w całej Polsce. Przyjazna oku szata graficzna i łatwa z obsłudze wyszukiwarka firm weterynaryjnych z okolicy to dwa elementy, na które Użytkownicy zwracają szczególną uwagę. Łatwość odnalezienia informacji i możliwość samodzielnego edytowania danych przez zarejestrowanych Ogłoszeniodawców jeszcze bardziej zwiększa komfort korzystania z portalu. Dzięki zintegrowaniu z systemem płatności PayU Użytkownicy mogą dokonywać bezpiecznych przelewów online. Szkolenie z zakresu obsługi systemów CMS (zarządzania treścią) i CRM (zarządzania kontaktami) pozwala w pełni opanować umiejętność obsługi portalu przez amatorów.

TECHNOLOGIE:

php


mysql


css


html


jquery


Portal e-geodeta.com


ZAKRES PRAC:

Odpowiadający branży geodezyjnej layout oraz przejrzysta budowa portalu sprawia, że jest on chętnie odwiedzany przez Użytkowników. System CMS umożliwia administratorowi samodzielne edytowanie, dodawanie oraz usuwanie treści i zdjęć publikowanych na łamach portalu, natomiast system CRM pozwala uzyskać lepsze wyniki sprzedaży i utrzymywanie dobrych relacji z klientami. Portal wyposażony został w dwa panele administracyjne. Jeden z nich udstępniany jest Użytkonikom, drugi natomiast służy obsłudze portalu przez adminitratora. Funkcjonalna budowa strony sprawia, że każdy kto ją odwiedzi z łatwością odnajduje poszukiwane informacje. Zaawansowana wyszukiwarka firm geodezyjnych pomoże znaleźć dane geodety z dowolego miejsca w Polsce, a biura geodezyjne korzystając z zakładki "Dodaj firmę" mogą prowadzić skuteczną promocję swojej działalności w Internecie.

TECHNOLOGIE:

php


mysql


css


html


jquery

UFSystems

Twoje systemy internetowe

Profesjonalizm, terminowość i elastyczność to cele, które przyświecają nam podczas tworzenia nowatorskich rozwiązań informatycznych. Cenimy sobie współpracę z wymagającymi klientami, bo tylko wtedy powstają wartościowe i przynoszące satysfakcję sklepy, strony i portale internetowe.
Wszystkie prawa zastrzeżone Copyright © 2013 UFSystems.